Tipy na originální dárky

Nové motivy na svatební dary
Tipy a trendy pro svatební sezonu 2022

V roce 2022 trochu měníme naše svatební motivy.

V poslední době jsou populární svatební motivy na svatební dárky v přírodních barvách. Oblíbenou barvou je světle fialová a světle zelená. A právě dvě tyto barvy reprezentují dvě přírodní květiny v těchto barvách, které se těší velké popularitě, a to je levandule a eukalyptus.

Obě tyto květiny jsme se v našich nových  motivech na svatebních dárcích rozhodli více používat.

Tak se podívejte, jak se nám to daří a vyberte si u nás originální svatební dar nebo drobný dárek pro svědkyně a rodiče ke svatbě.

mamince nevěsty

mamince ženicha

 

 

 

 

Co koupit k padesátinám

https://www.darkydejdar.cz/darky-pro-muze/box-na-vino-pro-cyklisty/Marně si lámete hlavu co koupit k 50. narozeninám.

Chcete něco originálního, ale přitom něco trochu tak univerzálního, protože prostě oslavence zas příliš moc neznáte a tedy do poukazu na masáž nebo hodinek se vám nechce.

Také jsme si lámali hlavu a vymysleli jsme pro vás pár originálních dárků, které pobaví, potěší a oslavenec je určitě využije.

A přesvědčili jsme se, že jsou u zákazníků oblíbené.

Skoro každý v 50. letech má oblíbené víno nebo nějaký jiný alkohol a tak jsem připravili originální krabice na víno, do kterých můžete dát lahev a i třeba nějaký další dárek, cigarety, pochutiny, čokoládu, prostě to, co má oslavenec rád.

Boxy jsou s různými motivy podle zájmů a pár jsme jich vám sem vložili pro příklad. Všechny krabice a jiné originální dárky  najdete v kategorii dárky k padesátinám

dárek k padesátinám s autem

dárek pro cyklistu

dárek k 1/2 století

dárek pro motorkáře

4014-2  3578-2  3563  3566-2

 

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem