dárky k výročí svatby

Jak oslavit dárkem výročí svatby nebo seznámení a jaký dárek vybrat

Rubínová svatba, zlatá svatba nebo dokonce diamantová! Nejčastěji výročí svatby slaví mladé páry nebo se naopak dbá na oslavy rodičů a prarodičů, nebo-li babičky a dědy. Často lidé dávají dárky, které nějak souvisí s názvem výročí svatby.

Každé výročí svatby si zaslouží pořádně oslavit, není to totiž jen tak, spolu jako manželé vydržet 5,10,15,20,30,40 nebo třeba dokonce 50 let. 

K výročí svatby vám nabízíme originální dárky s osobním motivem. Oblíbené jsou obrazy a hodiny přímo s číslicí výročí. Hezký dárek k výročí je i hrníček s vtipným nápisem.

U nás máme opravdové dárky k výročí, které udělají radost. Otevřete svoje srdce, vyjevte své city, obejměte své rodiče a poděkujte jim za to, že spolu tak dlouho spolu vydrželi a tvořili pro vás zázemí a rodinu. Zaslouží si to.

Vyberte si u nás originální dárek k výročí svatby a oslavencům přejeme ze srdce, ať jsou spolu šťastní a ve zdraví vydrží ještě hodně dalších let!

Ještě si rychle připomeneme, jaké výročí svatby se nejčastěji slaví a jak jim říkáme. 20. výročí svatby se nazývá porcelánová svatba, 25. výročí se nazývá stříbrná svatba, 30. let spolu je perlová svatba, 40.výročí je rubínová svatba, 45. výročí svatby je safírová svatba, 50. výročí se slaví asi nejčastěji a nazývá se zlatá svatba a 60.výročí svatby je diamantová.

Pro každé výročí svatby u nás máme dárek.

 
  • Řadit dle:
  • 82 položek celkem

Stránka 1/1