dárky pro kolegu kolegyni

Dárky pro kolegyni a kolegu k různým příležitostem

Kolega či kolegyně v práci, ale nejenom v práci ale i v životě jsou důležití, trávíme s nimi totiž poměrně hodně času. A tak někdy potřebujeme pro kolegu nebo kolegyni dárek.

Často se v práci oslavuje a to ať už narozeniny nebo třeba narození dítěte nebo třeba oslavujeme loučení kolegy nebo kolegyně při odchodu ze zaměstnání.

Pro všechny tyto příležitosti tak potřebujeme pro kolegu nebo kolegyni dárek. Když je vaše kolegyně skvělá a fajn je to výhra a vy potřebujete dárek pro kolegyni třeba jen drobný dárek jen tak pro radost. Samotnou kategorií jsou vánoční večírky a samořejmě drobné dárky pro kolegy a kolegyně k Vánocům.

Můžete se také inspirovat v kategorii dárky pro ženy nebo dárky pro muže.

Jako naše tipy zejména podle vkusu našich zákazníků vám nabízíme originální kazetu na víno s fajn nápisem nebo vtipný hrnek.

Pokud má kolega nějaký koníček můžete se inspirovat třeba i v dárcích pro motorkáře nebo cyklistu nebo dát dárek pro kolegu rybáře nebo myslivce. .

Samostatná kapitola je, když nám oblíbený kolega nebo kolegyně odchází ať už natrvalo třeba do důchodu nebo do nového zaměstnání nebo třeba jen na čas třeba na mateřskou dovolenou. Oblíbené jsou třeba hodiny pro kolegyni, která odchází na mateřskou.

 
  • Řadit dle:
  • 118 položek celkem

Stránka 1/1