dárky k 50. narozeninám

Najděte dárek k 50. narozeninám pro muže i ženy

Aaa..á tak tady má někdo 50. narozeniny. To znamená, že se narodil v roce 1971. Ano je to tak, čas letí..Tak pokud slaví narozeniny váš syn, dcera, maminka, tatínek, manžel, přítel, manželka, přítelkyně,  bratr, sestra, strýc, teta nebo třeba kolega, kolegyně či kamarád ba kamarádka, pojďte si u nás vybrat originální dárek!

50. narozeniny je třeba pořádně oslavit, je to totiž půlstoletí na světě, a to už za pořádnou oslavu stojí.

Jako dárek k padesátinám nebo-li k 50. narozeninám, se hodí různé vtipné dárky, např. vtipné cedule a kazety na víno.

Oblíbený dárek k 50. narozeninám pro muže i ženy jsou originální hodiny se jménem a ročníkem narození. Pro ženy jako dárek k padesátinám můžete darovat třeba hezkou šperkovnici nebo obraz s citátem o rodině a přátelství nebo drobný vtipný dárek, třeba zrcátko. V nabídce máme i originální a vtipné přání k 50. narozeninám, které potěší i pobaví. Můžete také vybírat dárek k padesátinám podle zájmů oslavence. Nebo pokud vybíráte dárek k 50. narozeninám pro někoho v rodině, maminku, tatínka, můžete se inspirovat v kategorii Dárky pro maminku nebo Dárky pro tatínka.

Zkrátka, hledáte-li originální dárek k padesátce pro ženu nebo muže, jste na správném místě, můžete se také podívat na článek, kde jsou ty nejoblíbenější dárky k padesátinám podle našich zákazníků!

Přidáváme také novinky. Oblíbené u zákazníků jsou třeba noviny k narozeninám, kde jsme vybrali ty nejzajímavější události z roku 1971.

Takže milí padesátníci, hodně zdraví, štěstí a radosti do další 50.let!

 
  • Řadit dle:
  • 107 položek celkem

Stránka 1/6

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.