dárky k 50. narozeninám

Najděte dárek k 50. narozeninám pro muže i ženy

Rok se s rokem sešel, a kdo by to řekl, že husákovi děti, narozené v roce 1974, oslaví padesátiny.

Ano, to jsou ti, co běhali po sídlišti s klíčem na krku v teplákách a krimplenových košilích po bráchovi nebo po ségře. Někdo na tuto dobu vzpomíná nostalgicky, někdo na ní nenechá nit suchou, ale takoví jsme prostě byli. Pokud milujete retro fotky a ve vašem rodinném archivu se nenacházejí, třeba proto, že u vás v rodině, stejně jako u mě nebyl fotoaparát, koukněte sem

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10160336922622853&set=a.98835132852. Najdete tady spoustu pokladů.

Tak a teď k těm dárkům... jaký vybrat dárek k 50. narozeninám?

Jasně, musí to být dárek k padesátinám originální, výjimečný, něčím zajímavý, osobní a personalizovaný  a ideálně i praktický. Fajn je také když je takový narozeninový dárek vtipný a srandovní.

Tak pokud slaví narozeniny váš syn, dcera, maminka, tatínek, manžel, přítel, manželka, přítelkyně, bratr, sestra, strýc, teta nebo třeba kolega, kolegyně či kamarád ba kamarádka, pojďte si u nás takový originální dárek vybrat!

50. narozeniny je třeba pořádně oslavit, je to totiž půlstoletí na světě, a to už za pořádnou oslavu stojí !

...Co třeba retro párty, s oblečením ala sedmdesátá léta, chlebíčky a závitky v aspiku? Pokud se vám nechtějí dělat, tak tady https://liberskelahudky.cz/ mají skvělé, teda pokud jste z Prahy.

Jako dárek k padesátinám nebo-li k 50. narozeninám, se hodí různé vtipné dárky, např. vtipné cedule a kazety na víno.

Oblíbený dárek k 50. narozeninám pro muže i ženy jsou originální hodiny se jménem a ročníkem narození. Koho by nepotěšilo, když si o něm myslíte, že je legenda.

Pro ženy jako dárek k padesátinám můžete darovat třeba hezkou šperkovnici nebo obraz s citátem o rodině a přátelství nebo drobný vtipný dárek, třeba zrcátko. V nabídce máme i originální a vtipné přání k 50. narozeninám, které potěší i pobaví. Můžete také vybírat dárek k padesátinám podle zájmů oslavence. Máme dárky pro kolaře, rybáře, milovníky motorek, aut a dopravních prostředků.

Nebo pokud vybíráte dárek k 50. narozeninám pro někoho v rodině, maminku, tatínka, můžete se inspirovat v kategorii Dárky pro maminku nebo Dárky pro tatínka.

Zkrátka, hledáte-li originální dárek k padesátce pro ženu nebo muže, jste na správném místě, můžete se také podívat na článek, kde jsou ty nejoblíbenější dárky k padesátinám podle našich zákazníků!

Přidáváme také novinky. Oblíbené u zákazníků jsou třeba noviny k narozeninám, kde jsme vybrali ty nejzajímavější události z roku 1972. Aktuálně na nich pracujeme a můžete je objednávat.

Takže milí padesátníci, hodně zdraví, štěstí a radosti do další 50.let ! A také vám přejeme  hodně elánu a dobré nálady !

                   muži                     ženy

 

 
  • Řadit dle:
  • 179 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty