dárky k 30. narozeninám

Tipy a nápady na dárky ke 30. narozeninám, originální, osobní a kreativní, přímo na míru oslavence pro muže i ženy !

Slaví váš bratr, kolega nebo kamarád 30. narozeniny? To znamená, že se narodil v roce 1993 a vy budete potřebovat dárek. Potřebujete dárek ke 30 pro sestru, kamarádku nebo kolegyni ?

Nemáte nápad, topíte se v nabídkách? Hledáte inspiraci na originální dárek ke 30. Chcete pro oslavence 30. nějaké překvapení.  My vám pomůžeme. Co byste řekli na bankovku s fotkou oslavence. To z ní jako nápad:) A co třeba známku s fotkou, jménem a číslovkou, ano upravíme vám ji podle věku oslavence. Oblíbené jsou také hodiny s nápisem Legendy se rodily...

30. narozeniny jsou takový předěl, hodně lidí už má nějaké zájmy, někdo už má nebo se chystá mít rodinu.

Pokud potřebujete hezký dárek ke 30. narozeninám můžete tedy sáhnout i do dárků podle zájmů oslavence. Jezdí oslavenec na kole, tak se mrkněte to kategorii Dárků pro cyklisty

Neuděláte chybu s  dárky k 30. narozeninám obecně, ať už vyberete nějaký obraz s nápisem nebo hezkým citátem k narozeninám.

Osobní dárek ke 30. narozeninám je i hrnek k narozeninám nebo se jménem nebo manžetové knoflíčky nebo kazeta na víno s citátem nebo rokem narození oslavence.

Ženy také ocení hezké obrazy s citáty o lásce a rodině nebo malý dárek ke třicetinám  může být nějaké vtipné zrcátko. Dárek k 30. narozeninám pro ženy může být i hezká šperkovnice nebo skřínka na šperky.

 
  • Řadit dle:
  • 134 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty