dárky pro učitelku učitele

Tipy a nápady na dárek pro učitelku a učitele nejen k Vánocům a konci školního roku

Učitel nebo učitelka je člověk, který poměrně dlouho ovlivňuje náš život. Když je dobrý, často si takového učitele pamatujeme celý život.

Často chceme svému oblíbenému učiteli nebo učitelce nebo dokonce třídní učitelce nebo učiteli koupit nějaký ten dárek a chceme mu tím poděkovat a mlčky tak vyslovit poděkování učiteli nebo paní učitelce za to, že je prostě fajn. 

Potřebujeme dárek k vysvědčení, dárek ke konci roku, často také dáváme učitelce nebo učiteli malý vánoční dárek. Ideálně nějaký drobný dárek, třeba zrcátko s fajn nápisem.

Podívejte se u nás a darujte svému oblíbenému učiteli nebo paní učitelce originální dárek. Dárek pro paní učitelku může být třeba kapesní zrcátko s vtipným nápisem pro paní učitelku nebo originální cedulka jako dárek pro učitelku. Fajn dárek pro učitele je hrnek na čaj či kávu s citátem pro učitele.

Kytky a bonboniery jako dárek pro učitele nebo  dárek pro učitelku jsou fajn, ale kupte jako dárek pro učitelku nebo dárek pro učitele něco originálního a potěšte je a pobavte vtipným a výjimečným dárkem. Třeba královským portrétem.

Nebo nechte pro oblíbenou třídní učitelku vyrobit dárek přímo na míru, třeba ve formě známky nebo milionové bankovky.

Oblíbený dárek pro třídní učitelku  je také akcie pro paní učitelku, přímo na míru se jménem a fotkou.

 ŠKOLKA  DRUŽINA ŠKOLA STUDENTI

 

 
  • Řadit dle:
  • 119 položek celkem

Stránka 1/1