dárky k narozeninám

Tipy a nápady na dárek k narozeninám pro muže a ženy

Asi nejčastěji sháníme dárky k narozeninám. Lámeme si hlavu jaký narozeninový dárek oslavenci pořídit.

Trendem poslední doby je originální narozeninový dárek, přímo na míru oslavence. Takové dárky jsou nezapomenutelné. Velmi oblíbené jsou personalizované dárky k narozeninám. 

Každého oslavence potěší, když se dárce nad dárkem k narozeninám zamyslí ve smyslu, co má oslavenec rád, jakým koníčkům se věnuje a je také ideální, když je takový narozeninový dárek vtipný, možné až srandovní.

U nás na DarkyDejdar.cz takové dárky k narozeninám již více než 10 let vymýšlíme a vyrábíme je.

Pokud tedy hledáte odpověď na otázku, co dát za dárek k narozeninám pro ženu, nebo se ptáte, co pro chlapa k narozeninám, co pro tátu nebo maminku, kamarádku nebo kolegyni, jste na správném místě. Stejně tak vám můžeme pomoci, pokud hledáte narychlo nějaký originální narozeninový dárek.

U našich zákazníků jsou oblíbené zejména narozeninové noviny a pak také různé kazety s osobními nápisy, ať už na víno nebo na další alkohol, pochutiny a dárky. Do takové kazety si pak oslavenec může uložit fotky nebo vzpomínky a takový narozeninový dárek je tedy i praktický, což je kritérium, které zákazník také požaduje. Tuto kategorii jsme se rozhodli v roce 2022 trochu rozšířit, zejména o dárky k narozeninám s fotografií a osobními údaji.  Oblíbený narozeninový dárek je také uliční cedule se jménem a číslovkou a vtipným nápisem 

Nezapomněli jsme ani na drobné dárky k narozeninám, protože často potěší třeba jen hrníček nebo zrcátko s milým nápisem. Do hrníčku můžete uložit třeba bankovku nebo poukázku do oblíbeného obchodu a máte vtipný a nápaditý způsob jak darovat peníze k narozeninám.

A protože máme takových narozeninových dárků spoustu, rozhodli jsme se je rozřadit do přehlednějších kategorií, aby se vám zákazníkům originální dárky k narozeninám lépe hledali.

Takže začneme dárky k narozeninám podle věku oslavence.

Všechno začíná narozením, a my pro vás máme spoustu dárků k narození s porodními údaji miminka a jménem.

V teenagerském věku se věnujeme až dárkům pro osmnáctileté, protože ti mladší asi nejvíc ocení mobil nebo tablet nebo nějaký jiný výstřelek techniky. Ale pro oslavu 18. narozenin máme oblíbené dárky. Originální dárek k narozeninám je krabice na první legální lahev nebo třeba krabice na vzpomínky do které můžete vložit narozeninový dárek nebo peníze.

Dárky k 20.narozeninám k dvacetinám vám nabízíme různé cedule s nápisy, pro ženy zrcátka a šperkovnice. Jako drobný dárek můžete vybrat nějaký vtipný hrníček a do něj vložit poukázku nebo finanční hotovost.

Dárky k 30. narozeninám k třicátým narozeninám se hodí nějaká vtipní kazeta na víno nebo třeba uliční cedule. Také se víc slaví i mezi kolegy a přáteli, takže takový originální dárek k narozeninám je vhodný.

Dárky 40. narozeninám ke 40. narozeninám zákazníci často sahají po kazetách na víno nebo krabicích na alkohol a jiné pochutiny, kolegům v práci třeba pořizují vtipný hrnek nebo jako dárek pro ženy ke 40. narozeninám je oblíbený obraz s vtipným nápisem

Dárky k 50. narozeninám padesátiny, abrahámoviny nebo prostě půlstoletí. 50. narozeniny se prostě hodně slaví a proto i máme hodně originálních dárků, oblíbené jsou třeba noviny k padesátinám. A protože jsou dárky k padesátinám hodně oblíbené, máme pro vás i speciální kategorii dárky pro ženy k 50.narozeninám

Dárky k 60. narozeninám ani a šedesátníky jsme nezapomněli a máme pro ně spoustu originálních dárků k 60. narozeninám, jak pro ženy tak pro muže. Opět jsou velmi oblíbené narozeninové noviny a také hodiny s veterány s rokem narození.

Nezapomněli jsme ani na dárky k narozeninám pro oslavence 70. narozenin a narozeninové dárky pro oslavence, kteří slaví krásných 80. Podívejte se:)

 

 
  • Řadit dle:
  • 331 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty