dárky k 60. narozeninám

Dárky k šedesátinám

Čas letí, ano v letočním roce 2023 oslaví šesesátiny ti, co se narodili v roce 1964.

Připijme jim na zdraví a přejeme jim, ať si své 60. narozeniny pěkně užijí a ať dostanou hezké dárky, ať už od svých příbuzných či přátel. Také pro pobavení můžete oslavenci zahrát hezkou písničku .

V 60 ti už si můžeme dopřát trochu klidu a začít užívat si života. Šedesátiny se také pořádně slaví a je vhodné přinést nějaký ten dar nebo dárek. Nejlépe originální! U nás dostanete odpověď na všechny vaše otázky. Co koupit chlapovi k 60. narozeninám, co dát tátovi k 60 nebo co dát ženě k 60 narozeninám.

K 60. pro muže i ženu je třeba pořídit originální dárek. Nějaký vtipný a neokoukaný, zkrátka výjimečný. Třeba i trochu srandovní. Osobní a personalizovaný dárek přímo na míru obdarovaného.

A my takové dárky vyrábíme. Ideálně vtipné a na mírů vašeho oslavence.

Co třeba noviny k 60. narozeninám jako dárek. U našich zákazníků jsou noviny velmi oblíbené. Udělaly radost už mnoha oslavencům.

Jako vtipný dárek k 60. narozeninám je vhodná určitě nějaká kazeta na víno s fajn nápisem a třeba i číslem 60.

Kolegovi nebo kolegyni můžete vybrat jako dárek  k 60. narozeninám třeba nějaký vtipný hrnek nebo obraz s citátem.

Pokud hledáte hezký dárek k 60. narozeninám pro maminku nebo dárek k šedesátinám pro tatínka určitě se nezapomeňte podívat do katergorie dárky pro maminku a dárky pro tatínka.

Dobrý tip na dárek k 60. narozeninám jsou hodiny s ročníkem narození nebo vtipným nápisem "Je čas užívat si života". Pokud oslavenec holduje nějakým koníčkům můžete se také ispirovat v dárcích podle zájmů. Pokud hledáte vtipné přání nebo citát k 60. narozeninám, pak jste také na správném místě!

Tak šťastnou ruku při výběru dárku a hodně štěstí a zdraví oslavenci 60. narozenin.

pro tátu k 60 narozeninám_1   pro tátu k 60 narozeninám_2

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 153 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty