Dárky pro ženy ♥

Dárky pro ženy

My ženy v roce 2023. Jak se cítíte?

 

V minulosti ženy žily jinak, staraly se hlavně o rodinu, manžela a děti. Samozřejmě také pracovaly, ale spíš to jejich zaměstnání bylo sekudární a nebyly živitelkami rodiny. Byly často úřednice, zdravotní sestry, učitelky, kuchařky...ano, dřív nebylo sakcionované to tak nezývat.

Abrakadabra...něco ale ve společnosti změnilo. Mužské a ženské role jsou jiné, asi je to dobou, asi je to námi. Muži najednou nejsou ti silní o které se můžeme opřít. A co s ními ženami...

Muži jsou často slabí a nechtějí ani děti, ani se o ně starat a natož je živit. A pak nezbývá naž ženám suplovat jejich funkci. A tak ženy musí být silné a starat se o své děti jako matky a zároveň třeba začít podnikat, vrátit se brzy do práce, když mají ještě miminka v rukách a prostě to dát a jít dál. Jo, my ženy, i když se to nezdá, umíme být silné.

A také musíme být krásné a mladé v každém věku, vypadat svěže, zdravě, máme zdravě vařit, prát v tom nejlepším prášku (jasně muži teď podle reklam umí nejlíp prát  žehlit i péct)                                                               

Ale já vám ženám i sobě fandím, my to zvládneme, umíme být silné a zároveň i křehké. Přesně víme, jaký má být svět. Jsme empatické a je na nás, jak vychováme své dcery a hlavně syny. Tak aby byli silní, pečující a opravdoví muži. My to zvládneme.

A ano i jí já jsem chtěla tou ženou, která bude slabá a muž jí živí a stará se o rodinu, ale všechno bylo jinak a já vyrábím dárky nejen pro ženy, k výročí, narozeninám, pro kamarádku, dceru, maminku, kolegyni nebo babičku.

Já se snažím, aby ty moje dárky zasáhly vaše srdce i srdce obdarovaných. Snažím se aby v nich byl humor, i láska a city.

Tak, pokud je koupíte a udělají radost obdarovaným, má moje práce smysl.

A moje poselství je, buďte silní, nebojte se mít smysl pro humor hlavně k sobě, vyjadřujte své city a pocity a dělejte lidem, které máte rádi radost. A také dělejte radost i sobě, važte si sebe i ostatních. A dejte radost dál.